قوانین سایت

Website Policy

قوانین فروشگاه کالفان به منظور حفظ حقوق مشتریان و فروشگاه وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد:

- استفاده از سایت klfan.ir به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد. 

- به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید مستقیما با فروشگاه کالفان تماس بگیرید. در صورتی که در بخش قیمت کالا عبارت (موجود نمی‌باشد) درج شده باشد به معنای این می‌باشد که کالای مورد نظر در حال حاضر در انبار موجود نیست. همچنین با مشاهده عبارت (به زودی) در بخش قیمت کالا با تلفن‌های مستقیم فروشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بفرمایید. 

- با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط شرکت کالفان تضمین می گردد. 

- پس از سفارش کالا از طریق سایت klfan.ir به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود. 

- فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد. 

 - هزینه حمل محاسبه شده در هنگام خرید فقط تا درب منزل بوده و به منظور استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد. 

 - تایید و امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.  

- پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط بصورت وجه نقد (پول و یا چک پول) قابل قبول است و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک) معذوریم . 

- دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس  و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 7 - 35 21 64 77 تماس حاصل نمایید.

 

با تشکر از حسن انتخاب شما

شرکت کالفان

 

نحوه پرداخت و ارسال

نحوه پرداخت :

نحوه ارسال :

اطلاعات تماس

آدرس (تهران): تهران, خیابان طالقانی شرقی‌ ابتدای بهار شمالی شماره  182 مجتمع تجاری صنعتی بهار امین طبقه همکف, فروشگاه شماره ۱۰

تلفن : 6 - 35 21 64 77 (021)

Image result for telegram app تلگرام: 9613 271 0936 (98+) 

واتساپ : 09909077522

صفحه نخست   |   تماس با ما   |   اخبار سایت   |   مقالات سایت   |   اخبار

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت کالفان می باشد.

طراحی وب سايت , بهینه سازی و ميزباني وب : توسط گروه سايت سازیجوملا